zawsze mnie śmieszyły te pierwsze posty
cześć jestem krysia, mam 13 lat a moim hobby jest gotowanie więc stworzyłam ten blog po to aby pieprzyć wam o tym, kocham ludzi a moim ulubionym zwierzątkiem jest pies, mam też psa, fajny ten pies
i na końcu
nie wiem co jeszcze dodać, więc widzimy się w kolejnym poście
nie żeby mój blog w ogóle powstał z bardziej szlachetnych celów, haha
bardzo zabawne, kurwo
to nędzna imitacja życia
generalnie to blog głównie dla moich fanów, czyli dla was mordy, mordeczki, mordunie
i co
widzimy się w kolejnym poście
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz