środa, 15 marca 2017

zamówiłam generalnie paczkę ze słodyczami z usa za 50 złoty gdzie ja nie wiem co tam dostanę ale ma być od 8 do 12 produktów o wartości 50 złotych bądź więcej co nie
no to dzisiaj mi przyszło
szło generalnie 33 godziny????
więc całkiem szybko

tak to się prezentuje, generalnie zamawiałam jedzenie ze strony 
więc jak bylibyście zainteresowani, to taka sytuacja generalnie
no to teraz mniej więcej powiem wam jak co mi smakowało, bo to was oczywiście najbardziej interesuje pomijając fakt że sami najchętniej rzucilibyście się na wszystko i zeżarli jak dzikie hieny co nie haha
nie no, jedziem 
zacznę od
M&M's
generalnie są one z miętą, uwielbiam miętowe rzeczy, jestem zwolenniczką czekolady z miętą
więc dla mnie jak najbardziej na tak, chętnie kupiłabym i jadła ciągle, zawsze
czekolada Hershey's
to biała cienka czekolada z kawałkami ciasteczek i generalnie dupy mi nie urywało
do tego jest w tej samej cenie co M&M's (6,99) to już wolałabym tamto
ale za to na przykład mojej siostrze to smakowało i porównała to do oreo
combos
czyli chrupki/czipsy o smaku pizzy
dupy mi nie urwało, nie zamówiłabym drugi raz 
nie smakowało tak dobrze jak bym myślała że może smakować
było takie że zjesz jedno i nie sięgniesz po drugie, no chyba że nic już nie ma
moja siostra powiedziała że całkiem git
jelly belly 
to raczej wszystkim znane, więc co tu dużo gadać
cukierki trochę przyklejające się do zębów nadal z tym swoim jakoś dziwno dobrym smakiem
dupa wołowa że tak mało dali mi melona i kapuczino 
snickers
był on nadziewany masłem orzechowym
nie wiem co może być lepszego, boże to po prostu 
jakbyście dostali szczęście w dwóch kawałkach
tak, również uwielbiam masło orzechowe
RedHots
to takie gumy bardziej, podobne w konsystencj do jelly belly tylko mniej klejące się do zębów
o mocnym smaku cynamonu gdzie w pewnym momencie możemy poczuć jak 
napiera na nas mocny (trochę ostry) smak cynamonu 
Fanta
była o smaku poziomki i jagody
generalnie czuć było bardziej poziomkę, no a w smaku to jakbyście pili gazowaną poziomkę i jagodę??
Laffy Taffy
to ta niebieska guma, była o smaku jagódki
generalnie no była całkiem przyjemna w gryzieniu???
i smaczna, zamówiłabym jeszcze
na sam koniec coś czym jestem zachwycona że kocham chce więcej
Nerds
mamy w tym takie malutkie cukiereczki, 
po jednej stronie winogronowe a po drugiej stronie truskawkowe
są takie super urocze i generalnie są lekko kwaskowate
ale to tylko dodaje im dobrego smaku czy coś
myślę że jagodowy jest bardziej intensywny ale generalnie to uwielbiam oba
i chce wszystkie rodzaje, serio, serio, serio
polecam mocno
a z rzeczy które serio mi smakowały 
Nerds, Laffy Taffy, RedHots, Snickers, M&M's

o Reese's nie wspomniałam bo już wcześniej jadłam i to tylko cholernie dobra czekolada z masłem orzechowym co tu dużo gadać, jest dobra 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz